“Mu deshën 36 vjet që të bëhesha grua”/ Fansat i kërkojnë foto nudo, Jessica Alves i publikon për t’u vërtetuar se…

Oct 14, 2021 | 0:30
SHPËRNDAJE

Jessica Alves ka deklaruar së fundmi se ndjekësit e saj në aplikacionin për të rritur “OnlyFans” i kanë ushtruar presion vazhdimisht që të publikojë foto nudo të plota.

jessica alves (6)

Sipas “Mail Online”, 38-vjeçarja, e cila iu nënshtrua një operacioni për ndryshimin e seksit këtë vit, u shpreh se ka humbur shumë vite duke jetuar e pakënaqur me veten, por tani është koha që të ekspozohet sa më shumë.

Po, e ndjeva presionin nga burrat që ishin kuriozë të më shihnin pa rroba. Unë kam humbur shumë vite të jetës sime duke jetuar e pakënaqur. Tani është koha për të ekspozuar feminitetin dhe sensualitetin tim derisa të mundem”,- tha Jessica.

jessica alves (13)

Alves deklaroi se është transgjinore për herë të parë në vitin 2020. Ajo i publikoi fotot nudo vetëm për t’i vërtetuar ndjekësve se është me të vërtet një grua tashmë.

Mu deshën 36 vite për të realizuar tranzicionin. Kurrë nuk u ndjeva e bukur, seksi apo sensuale. Tani, shumë meshkuj kthejnë kokën për nga unë dhe kjo më kënaq egon, edhe pse jam ende beqare.

Ishin fansat ata që më kërkuan të hapja një faqe ‘OnlyFans’, por kurrë nuk e kisha menduar se do të fitoja para nga kjo. Tani kam bërë një milion dollarë në një kohë të shkurtër”,- tregoi ajo.

jessica alves (11)

Pas fotove hot, Alves ka marrë kërkesa edhe për publikimin e videove e për këtë arsye, ajo ka punësuar profesionistë për t’i realizuar ato sa më mirë të jetë e mundur.

jessica alves (10) jessica alves (12) jessica alves (9) jessica alves (8) jessica alves (7) jessica alves (3) jessica alves (2) jessica alves (1) jessica alves (5) jessica alves (4)

© Panorama.al

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/