Motra e talentit të Romës nuk di të ndalet, sërish protagoniste në Itali

SHPËRNDAJE

Të shumta janë shfaqjet e tifozeve seksi në tribuna, por kësaj radhe Seria A duket e papërmbajtshme në këtë aspekt. Një tjetër femër seksi që është e lidhur me futbollin nëpërmjet vëllait të saj.

motra e shik roma

Bëhet fjalë për bukuroshen Natalka Benesova, e cila është motra e talentit të Romës, Patrik Shik. Së fundmi, modelja e seteve fotografike është kthyer protagoniste e fuqishme në rrjetet sociale me foto tepër provokuese, të cilat i ka postuar në rrjetin social “Instagram”.

motra e shik adada

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakTuna rrëfen gjithçka që nuk dinim rreth saj, nga frika më e madhe deri te projektet e reja (FOTO)
Artikulli tjetërRita Ora dhe i dashuri i saj kërcejnë me flamurin kombëtar shqiptar (VIDEO)

S'KA KOMENTE

Comments are closed.