Mori pjesë në një orgji sadomazokiste me 5 femra/ Ndërron jetë ish-shefi i Formula 1

May 24, 2021 | 17:06
SHPËRNDAJE

Ish-shefi i Formula 1 Max Mosley ka ndërruar jetë në moshën 81-vjeçare.

motoristi

Mosley ishte president i FIA-së dhe një nga figurat më të mëdha të Formula 1.

Ai shërbeu tre mandate si president përpara se të largohej në 2009.

Publikimi në “News of the world” i fotove të tij në një orgji sadomasokiste me 5 prostituta u bë shkak për fundin e karrierës së tij.

© Panorama.al

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/