Morena Taraku nuk njihet me look-un e ri! Ja ç’ka ndryshuar këngëtarja

| 13:08
SHPËRNDAJE

Morena Taraku ka vendosur të heqë dorë nga extensions dhe t’i rikthehet flokëve të shkurtër.

morena taraku (1)

Këngëtarja ka ndarë në TikTok një video, ku shfaqet pranë mikut të saj, ndërsa vëmendjen e mori look-u i ri i saj.

morena taraku (9)

Ajo shfaqet me flokë të prera shkurt dhe brune.

morena taraku (5)

Taraku e ka treguar edhe më parë se është e guximshme përsa i përket ndryshimeve në pamje.

Vitin që shkoi, këngëtarja ka sjell disa projekte të reja muzikore, duke i plotësuar kështu dëshirën fansave të saj.

morena taraku (4)

Pak muaj më parë, Morena bashkëpunoi me Stresin, duke sjellë një super projekt muzikor, të titulluar “Bad Girl”.

morena taraku (2) morena taraku (7)

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.