Monika Kryemadhi zbulon arsyen pse nuk e ndjek Presidenti Meta në Instagram: Dy mundësi ka…

Apr 10, 2021 | 21:44
SHPËRNDAJE

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi ka zbuluar arsyen se përse Presidenti Ilir Meta nuk e ndjek në Instagram.

auto_Ilir_Meta_dhe_Monika_Kryemadhi1487869786

Teksa i është përgjigjur pyetjeve të ndjekësve të saj, Kryemadhi shprehet se janë dy mundësi: Kërkon të mbajë marrëdhënie institucionale dhe ka frikë se mos ajo i kërkon ndonjë dekoratë.

“Pse Ilir Meta nuk ju ndjek në Insta? Pyesin ndjekësit Kryemadhin, e cila i përgjigjet:

Dy mundësi ka:

1-Sepse do të mbajë marrëdhënie institucionale
2-Ka frikë mos i kërkoj ndonjë dekoratë në inbox

Më mirë pyesni Ilir Metën!

monika

Ndërsa kur e pyesni nëse do ta fusë Ramën në burg nëse bëhet Ministre e Brendshme, Kryemadhi përgjigjet: “Unë Mendoj se dënimi më i madh për Edi Ramën është rrëzimi nga pushteti. Burgun ia ka bërë vetes atje në Surrel”

monaa

© Panorama.al

Te lidhura