Momenti i sikletshëm! Camila Cabello ngatërron konkurrentin e “The Voice” me ish-in Shawn Mendes

Sep 29, 2022 | 22:27
SHPËRNDAJE

Camila Cabello ka një dobësi në veçanti për një konkurrent në “The Voice”.

camillacabello

Në episodin e fundit të shfaqjes hit të konkursit të talentit në NBC, ish-ylli i “Fifth Harmony”  u trondit pasi dëgjoi aftësitë vokale të konkurrentit Tanner Howe gjatë audicioneve. Pse? Sepse ai tingëllonte njësoj si ish-i dashuri i saj Shawn Mendes, ndërsa këndonte hitin e tij “Mercy”.

“A është ai im – është ai Shawn?” Cabello pyeti Blake Shelton. “Mendova se ishte Shawn.”

Pas performancës së Howe, Cabello e uroi atë dhe pranoi: “Unë po mendoja sikur “A është Shawn në skenë tani?”
John Legend ra dakord, “Ti dukesh si ai.”
Howe iu përgjigj Cabello-s, “Epo, ti e njeh atë më së miri, kështu që është fantastike,” për të cilën ajo u përgjigj me humor: “Unë e njoh atë më mirë se të gjithë në këtë dhomë.”

Këngëtarja e “Havana” më pas shpjegoi pse ishte e vetmja nga katër trajnerët që nuk e ktheu karrigen e saj për garuesin.

“Por arsyeja pse nuk u ktheva ishte se ndjeva se dukesh shumë si ai,” tha Cabello. “Natyrisht, ai ka një zë të mrekullueshëm. Më pëlqen kjo këngë. Por do të isha kurioz kur të zgjidhni trajnerin tuaj që thjesht të dalloheni.”

Duke marrë parasysh komentet e saj, Howe vuri në dukje, “Unë me të vërtetë e respektoj Shawn si një artist dhe e shoh veten në atë korsi, por më pëlqen plotësisht ajo që po thua”.

Cabello tha: “Isha në korsinë e tij të thellë.”

© Panorama.al

Te lidhura