“Momenti i duhur…”, Devis Xherahu tregon planet për t’u bërë baba

| 11:22
SHPËRNDAJE

Këngëtari i njohur Devis Xherahu është prej 9 vitesh në lidhje me ish-missin Ertemiona Mejdani. Të ftuar në emisionin ‘Ftesë në 5’, çifti ka folur për marrëdhënien e tyre, planet për dasmën dhe për të pasur fëmijë.

Ertemiona u shpreh se Devisi është në kohë për t’u bërë baba. Këtë e ka konfirmuar edhe këngëtari i cili tha se i do shumë fëmijët dhe do të ishte një baba shembullor.

“Mendoj që Devi është në kohën e duhur për t’u bërë baba, ndërsa unë them të pres dhe pak”, u shpreh ish-missi.

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.