Moderatorja e njohur e konfirmon, ja në cilin emisionin do ta shohim

SHPËRNDAJE

Ky sezon i ri televiziv ka nisur me shumë ndryshme për figurat e njohura të ekranit shqiptar. Një gjë e tillë i ka ndodhur edhe moderatorë Nevina Shtylla, e cila është larguar nga televizioni “Klan” pas një sezoni në “Jo vetëm mode” dhe prezantimit në “Maratona e Këngës”.

nevina1

Pak ditë më parë u tha se Nevina do të ishte pjesë e “Top Channel”. Ndërsa ditën e sotme ajo ka reaguar përmes një fotoje të postuar në “Instastorie”.

Lajmin e plotë e lexoni në linkun: http://www.panorama.com.al/panoramaplus/moderatorja-e-njohur-e-konfirmon-ja-ne-cilin-emisionin-do-ta-shohim/

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.