Modelja shqiptare pjesë e listës së femrave më seksi në botë, ja për kë bëhet fjalë (FOTO)

SHPËRNDAJE

Ka një hyrje të re në klasifikimin e femrave më seksi në botë. Këtë herë është portali “Wap Mag” që ka futur një vajzë të mrekullueshme në këtë listë dhe ajo është Tika Camaj.

tika5

Modelja shqiptare ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve me format trupore të saj në sfilaten e fundit me rroba të brendshme për “Victoria’s Secret”.

Linjat e saj trupore perfekte janë rezultat i një pasioni për sportin. E në fakt ajo ka praktikuar artet marciale dhe ka qenë kampione e “Taekwondo”.

Meriton që të jetë pjesë e listës së femrave më të bukura? Shikoni fotot e Camajt dhe vendosni.

tika7 tika tika1 tika3 tika4 tika6

tika9 tika8

 

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.