Modelja shqiptare në pasarelat ndërkombëtare, sfilon për markën prestigjioze

| 16:31
SHPËRNDAJE

Dorina Gegici është një tjetër shqiptare që po arrin sukses në tregun ndërkombëtar.

Modelja ka sfiluar në pasarelat botërore për markën e famshme të rrobave Philipp Plein, i stilistit me të njëjtin emër.

Ishte vetë modelja që bëri të ditur lajmin me anë të postimeve në rrjetet sociale.

Ajo shihet në pasarelë duke prezantuar koleksionin “Vjeshtë/Dimër 2020-‘21” në Milano.

Dorina shkëlqeu në pasarelë ndërsa duket se do arrijë sukses të madh në fushën e modelingut.

Philipp Plein përzgjodhi shqiptaren mes shumë modeleve të tjera në garë për të qenë pjesë e sfilatës së stilistit.

        

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.