Modelja seksi poston videon provokuese, shfaqet me bikini shumë të vogla (FOTO)

| 11:54
SHPËRNDAJE

Ajo është një ndër modelet ruse që po dominon rrjetet sociale me fotografitë apo video mjaft “të nxehta” dhe provokuese.

Viki Odintcova8

Bëhet fjalë për Viki Odintcova, e cila është në një lidhej dashurie me pilotin spanjoll, Fernando Alonso, në krah të të cilit është shfaqur shpesh në plazhe të ndryshme të botës.

Viki Odintcova5

Që pas zbulimit të lidhjes me pilotin, karriera e saj ka ardhur në ngritje. Ndërkohë në profilin e saj në “Instagram”, Viki numëron më shumë se 4 milionë ndjekës.

Viki Odintcova

Modelja seksi ruse ka arritur që të sigurojë kontrata të shumta me kompani mode, për reklamimin e të brendshmeve.


View this post on Instagram

Sunny day ?

A post shared by VIKI ODINTCOVA (@viki_odintcova) on


Ndërkohë së fundmi, Viki ka postuar në “Instagram” një video ku shfaqet me rroba banje shumë të vogla, e ekspozon asetet e saj bombastike.

Viki Odintcova6 Viki Odintcova9 Viki Odintcova10 Viki Odintcova4 Viki Odintcova3 Viki Odintcova2 Viki Odintcova1

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.