Miriami paralajmëron fansat me këtë foto me Albanin: Gjëra të bukura po vijnë

SHPËRNDAJE

Dy këngëtarët e njohur Alban Skënderaj dhe Miriam Cani janë një ndër çiftet më të dashur të showbiz-it shqiptar.

alban miriam

Pasi i mbyllën pushimet verore, Miriami dhe Albani kanë paralajmëruar fansat mëngjesin e sotëm se kanë nisur punën për projektet e reja.

 

Lajmin e plotë e lexoni në linkun: http://www.panorama.com.al/panoramaplus/miriami-publikon-foton-me-albanin-gjera-te-bukura-po-vijne/

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.