“Mirë që ke b*h, se tru ke mungesë të theksuar”, Kejvina Kthella i kthehet keq komentuesit: Po ti…

SHPËRNDAJE

Velina e “Xing me Ermalin”, Kejvina Kthella ka tërhequr vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj në “Instagram” teksa ka postuar disa foto mjaft seksi.

kejvinaa

Kejvina nuk ngurron të ekspozojë linjat e saj trupore dhe një gjë të tillë e ka bërë edhe këtë herë. Ajo shfaqet me bikini duke treguar të pasmet bombastike.

I menjëhershëm ka qenë reagimi i fansave të saj, ku fotoja ka marrë mijëra pëlqime dhe qindra komente.

Lajmin e plotë e lexoni në linkun: http://www.panorama.com.al/panoramaplus/mire-qe-ke-bth-se-tru-ke-mungese-te-theksuar-kejvina-kthella-i-kthehet-keq-komentuesit-po-ti/

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakReceta elektronike edhe në QSUT, Manastirliu: Lehtësohen pacientët, transparencë me barnat e rimbursueshme
Artikulli tjetërZyrtare/ FIFA i bën “dalje” Mesit, ja tre kandidatët për “Lojtarin më të mirë të vitit”

S'KA KOMENTE

Comments are closed.