MIRATOHET LISTA/ Të prekurit nga tërmeti që u mbulohet qiraja, sa përfitojnë në muaj- (EMRAT)

| 14:54
SHPËRNDAJE
 

ndertesat-termeti-carjaKëshilli Bashkiak i Tiranës miraton listën e re me familjet që u mbulohet qiraja, si ndihmë pasi shtëpitë e tyre u shpallën të pabanueshme.

Panorama.al disponon listën banorëve që u rimbursohet pagesa për një vit rresht, emrat e të cilëve do të miratohen këtë pasdite në mbledhjen e radhës së Këshillit, e cila si asnjëherë tjetër do të zhvillohet online.

Familjet e mëposhtme gjithashtu përjashtohen edhe nga taksa e ndërtesës, e cila vilet në faturën e ujit që prej muajit nëntor.

Fituesit e bonusit termeti
Fituesit e bonusit termeti1

Fituesit e bonusit termeti12

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.