“Miratimi i Kushtetutës me referendum merita më e madhe e PS”- Presidenti Meta shpërndan videon e Ramës kur thotë…

| 19:41
SHPËRNDAJE

Duke shpërndarë një fjalim të kryeministrit Edi Rama në vitin 2013, Presidenti Ilir Meta thotë se ai vizion meriton duartrokitje.

ilir meta konference1

Teksa thoshte në atë kohë se ndryshimet kushtetuese duhen bërë jo vetëm me konsensus të gjithaanshëm politik, Meta thotë se miratimi me referendum i Kushtetutës është merita më e madhe e PS.

Postimi i Metës:

Ky vizion të dashur miq meriton vetëm duartrokitje! 👏👏👏

Miratimi i Kushtetutës me REFERENDUM popullor është merita më e madhe e vetë Partisë Socialiste në këto tre dekada!

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.