Ministrja Kushi firmos urdhrin: Viti i ri akademik nis në 2 nëntor

| 20:47
SHPËRNDAJE
 

Viti i ri akademik per gjithe studentet do te nise ne daten 2 nentor.

Pas nje nderprerje te zgjatur, diktuar nga situata e pandemise, Ministria e Arsimit ka vendosur qe viti i ri universitar 2020-2021 do të fillojë më datë 2 nëntor.

Sipas urdhrit te firmos nga ministrja e Arsimit, Kushi, u kerkohen IAL-ve të dërgojnë të gjithë listën e studentëve të regjistruar sipas programeve të studimit dhe fakulteteve përkatëse.

 

urdhri

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.