Meta vizitë në familjen e Admirit që humbi jetën në tragjedinë e Genovas

SHPËRNDAJE

Presidenti Ilir Meta ditën e sotme ka shkuar në Oblikë për ngushëllime te familja Bokrina, që humbën djalin e tyre, Admirin, në tragjedinë e genovas.

“Nuk kanë fuqi fjalët për të shprehur dhimbjen e ngushëllimin për këtë rast tragjik. Tragjedia e Genovas të na ndihmojë të reflektojmë për sigurinë e veprave publike. Duhet të marrim masa të forta për parandalimin e tragjedive të tilla në vendin tonë”, u shpreh Meta.

5b3c46bc-7cc9-4cf5-8baa-7a1dce4d8159

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakVIDEO/ Debuton Ronaldo, Juvja fitore drithëruese. “Zonja” përmbys Kievon në frymën e fundit
Artikulli tjetërVIDEO/ “Rama me helikopter nga Vlora në Himarë, çmenduria dhe paturpësia e tij ka arritur kulmin”

S'KA KOMENTE

Comments are closed.