Meta fundjavë në Sarandë, nxjerr video duke notuar: Eksperiencë e jashtëzakonshme

SHPËRNDAJE

Presidenti Ilir Meta ka zgjedhur kete fundjave te pushoje ne Sarande. Me nje video duke notuar ne pishinen e nje resorti, Meta ka pershendetur ndjekesit e tij kete te diele.

“Mirëmëngjes nga resorti Gjiri i Bukenvileve, Sarandë! Ju uroj një të dielë të mbarë!”, shkruan kreu i shtetit.

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakRama mbyll takimin informal me ministrat në Vlorë, nga kafja me Ruçin dhe Ballën tek strategjia dhe vendimi për Veliajn (detajet)
Artikulli tjetër'Le Radical' 1922: Kur respekti ndaj grave shqiptare kërkohej të bëhej shembull edhe për ato franceze

S'KA KOMENTE

Comments are closed.