“Mësuesit pa rroga!”- Sali Berisha nxjerr mesazhin denoncues të arsimtarit: Paratë u përdorën për blerje votash dhe orgji! S’kemi me se të ushqejmë fëmijët

May 14, 2021 | 16:04
SHPËRNDAJE

Ish-kryeministri Sali Berisha thotë se mësuesit janë pa rroga dhe fëmijët e tyre pa bukë, ndërkohë që sipas tij paratë u përdorën për të blerë vota dhe orgji në mbarë vendin.

sssss

Berisha ka publikuar mesazhin e një “mësuesi dixhital” të gjimnazit të Fierit që shpreh shqetësimin për çështjen në fjalë.

Postimi i Berishës

Mesuesit pa rroga!

Femijet e tyre pa buke!

Parate u perdoren per te blere vota dhe orgji ne mbare vendin nga narkozyrtaret e degraduar!

Lexoni mesazhin e mesuesit dixhital! sb

Doktor pershendetje!DUA te ndaj me ju nje shqetesim qe kane nje pjese e mesuesit e gjimnazeve NE FIER .Nuk kane marre pagen pasi ZVA dhe Banka Raifaisen thone nuk ka fonde.Problemi eshte serioz e shqetesues pasi nuk kemi me SE TE ushqejme FEMIJET.Ju LUTEMI publikojeni.Ju lutem me ruani anonimitetin

© Panorama.al

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/