Meshkujt kanë frikë nga këto 3 shenja të horoskopit

SHPËRNDAJE

Çdo shenjë e horoskopit ka cilësitë e saj më të mira si dhe mangësitë. Astrologët shprehen se femrat që i përkasin shenjave të Dashitm Binjakëve dhe Akrepit, janë femra inteligjente, të guximshme dhe me qëndrimin e tyre ua fusin frikën meshkujve deri në palcë.

horoskopp

Dashi

Shpesh thuhet se ato nuk kanë “qime në gjuhë” sepse nuk kanë frikë të thonë atë që mendojnë dhe kanë një karakter të fortë. Nëse djali me kujdes i kërkon ata “çfarë është e gabuar”, ai mund të presë përgjigjen më të ashpër, por të sinqertë.

 

Lajmin e plotë e lexoni në linkun: http://www.panorama.com.al/panoramaplus/meshkujt-kane-frike-nga-keto-3-shenja-te-horoskopit/

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprakFOTO/ Luajti dje ndeshjen e fundit, Shnajderit i bëjnë organizim special lamtumire
Artikulli tjetërYlli i Gjermanisë vendos të largohet nga grumbullimi, arsyeja habit tifozët

S'KA KOMENTE

Comments are closed.