Mesazhi te Berisha: Vidhen 18 pistoleta në burgun e Fushë Krujës

SHPËRNDAJE

Një qytetar e ka informuar ish kryeministrin Sali Berisha për mungesën e 18 pistoletave në burgun e Fushë Krujës, për të cilat ka dyshime se janë vjedhur. Berisha ka publikuar mesazhin dhe në një postim në FB shkruan si më poshtë:

Berisha

Vidhen 18 pistoleta ne Burgun e Fushe Krujes, Narkopolicia fsheh krimin!

Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital. sb

“prsh dr dje me informoi nje shok i imi qe punon polic burgu ne fush kruje te sigurija e larte qe kane vjedhur dhe munegojne 18 pistoleta tt ne burgun e fushkrujes ikane vjedhur hajdutet te fala”

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.