Mesazh nga Presidenti Meta: Ngushëllimet më të sinqerta Lulzim Bashës për humbjen e rëndë të babait!

Nov 1, 2021 | 7:28
SHPËRNDAJE

Presidenti Ilir Meta i ka shprehur ngushëllimet kreut të opozitës Lulzim Basha për humbjen e babait. 

meta basha

“I shpreh ngushëllimet më të sinqerta z.Lulzim Basha për humbjen e rëndë të babait, si dhe të gjithë familjes Basha!”, thuhet në mesazhin e kreut të shtetit.

Mesazhi i ngushëllimit të Presidentit 

Mësova me hidhërim për ndarjen nga jeta të z.Xhelal Basha.
I shpreh ngushëllimet më të sinqerta z.Lulzim Basha për humbjen e rëndë të babait, si dhe të gjithë familjes Basha!
U prehtë në paqe!

© Panorama.al

Te lidhura