Merr flakë në lëvizje makina në autostradën Vlorë-Fier. Ja detajet paraprake të policisë

Dec 8, 2021 | 16:11
SHPËRNDAJE

Një automjet ka marrë flakë në lëvizje e sipër në autostradën Vlorë-Fier duke u djegur pjesërisht. 

flak

Paraprakisht dyshohet se zjarri ka rënë si pasojë e një defekti teknik në mjet.

NJOFTIMI

Më datë 08.12.2021, rreth orës 15:30, në autostradën Vlorë-Fier, tek nënkalimi i fshatit ” Panaja”, ka marrë flakë në lëvizje e sipër dhe është djegur pjesërisht, mjeti me drejtues shtetasin S.Sh.

Paraprakisht dyshohet se zjarri ka rënë si pasojë e një defekti teknik në mjet.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

© Panorama.al

Te lidhura