Merr flakë makina në Tiranë, reagon policia: Ka vetëm dëme materiale

SHPËRNDAJE

Një makinë ka marrë flakë sot në Tiranë, dhe sipas policisë nuk ka dëme në njerëz.

Mësohet se po kryhen veprimet e tjera procedurale për të zbardhur shkaqet e kësaj ngjarjeje.

POLICIA-TIRAne

Njoftimi i policisë

Më datë 03.09.2018, rreth orës 14:15, në rrugën “Arkitekt Kasemi”, ka marrë flakë në lëvizje, mjeti tip “Benz” me drejtues shtetasin A. D., ku ka patur vetëm dëme materiale.

Po kryhen veprimet e mëtejshme hetimore dhe proceduriale për përcaktimin e shkakut dhe rrethanave të rënies së zjarrit.

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.