Merr flakë autobusi në hyrje të Shkodrës, njerëzit në panik zbresin me vrap

SHPËRNDAJE

Nje autobus ka marre flake ne hyrje te qytetit te Shkodres, teksa nuk dihet ende shkaku i renies se zjarrit, i cili eshte neutralizuar nga zjarrefikeset.

policia-shkoder-1

Raportohet se nuk ka te lenduar. Ne momentin e zjarrit ka padur njerez ne autobuz te cilet ne panik kane dale jashte duke mos pesuar deme fatmiresisht.

Policia ndodhet ne vendngjarje dhe po heton per shkaqet.

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.