Merkato e çmendur, ja të gjitha lëvizjet e verës. Sa shumë largime e afrime për çdo ekip

SHPËRNDAJE

31 gushti shënoi edhe ditën e fundit të merkatos. Ditën e djeshme, të gjithë klubet, bënë goditjet e fundit para se merkato të mbyllej zyrtarisht. Në këto muaj vere, bie në shumë largimet dhe afrimet e shumta, pa përjashtuar asnjë ekip.

kategoria-superiore-470x338

Ashtu si çdo sezon, të paktë janë klubet që ruajnë boshtin e ekipit, dhe duket se përsëri po ia nisin nga zero. Tashmë, lejen për të afruar ndonjë futbollist, por vetëm shqiptar, e kanë skuadrat që kanë edhe ekipe B, duke i federuar në ekipet B, pasi merkato në Kategorinë e Parë, mbyllet pas një jave, më 7 shtator. Më poshtë, “Panorama Sport” ju sjell të gjitha lëvizjet, në hyrje dhe në dalje, për të dhjeta ekipet e Superiores, në këtë merkato vere.

Capture

Capture1

Capture2

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.