Meri Shehu jep lajme të mira për këto shenja, ana erotike e tyre…

SHPËRNDAJE

PARASHIKIMI ASTROLOGJIK DT 13 GUSHT 2018, NGA MERI SHEHU

SHANS I DYTE

E HENE DT 13 dhe Marsi rikthehet perseri ne shenjen e Bricjapit ne pozicionin me superior te tij

meri-shehu-astrologe

Marsi do rikthehet ne pozicion te drejte ne 26 Gusht dhe do levizi ngadal por ne rruge te drejte deri ne 10 Shtator

Nje pushim ne menyren shperthyese te veprimit qe zgjati pothuaj gjashte muaj. Cfare mund te sjelle???

Per sqarim, Marsi ne Bricjap ka lene shenjen e tij gjate periudhes 14 Mars deri ne 16 Maj. Kete periudhe do bejme analizen e zgjedhjeve tone ne periudhen e Pranveres dhe do perpiqemi te perfundojme ndonje ceshtje qe mbeti pezull ose te bejme levizje te ndryshme per te rregulluar gjerat

Koha eshte e pacmueshme

Do perpiqemi te zeme nje vend te sigurt dhe te nderuar ne shoqeri ne ekonomi

Nuk duhet te na pushtoj pesimimizmi

Duhet te ngjitemi ne MAJEN qe meritojme

ESHTE NJE SHANS I DYTE QE DO NA JEPET

Dashi mund te clirohet nga pengesat dhe gjerat e pergjitheshme duke u bere me konkret dhe me arritje me te dukshme.

Demi duhet te tentoj nje zgjerim mundesish dhe kontakte me jashte mundesisht ceshtje ligjore dhe udhetimesh dalin prioritet.

Binjaket do kene mundesine te rregullojne ceshtjet e tyre personale por edhe ato qe kane te bejen me detyrimet ekonomike

Gaforrja do rishikoj edhe nje here antagonizmat dhe bashkepunimet duke u perpjekur te rregulloj gabimet apo gjerat e lena pergjysem

Luani do merret kryesisht me jeten e perditeshme duke dale nga rutina dhe duke rregulluar nje pune qe i pelqen. Po keshtu mund te kete lajme te mira ne ceshtjet shendetesore

Virgjeresha do kete mundesi te merret me jeten erotike duke rregulluar keqkuptimet ne nje marredhenie qe e ka lodhur por qe edhe nuk ka vepruar si duhet

Peshorja do rishikoj edhe nje here ceshtjet familjare te mbetura pa zgjidhur si edhe ceshtje te pronesive apo bizneseve familjare

Akrepi do qartesoj planet dhe strategjine e vet duke vene qellime me te larta te cilat nuk duhet ti shpetojne.Po keshtu do beje njohjet e duhura

Shigjetari do kete edhe nje here shansin per te rregulluar ceshtjet ekonomike dhe ato personale per te marre ate qe i perket

Bricjapi me inisiativat e veta tashme do kete me shume perparesi per jeten e vet reklamimin dhe zhvillimin ne nje shkalee me larte

Ujori do reflektoj me shume per strategjite deshirat dhe per plotesimin e gjerave qe jane me afer nevojave te tyre sesa te endrrave pa qellim

Peshqit do rregullojne bazen e njohjeve te qellimeve duke qene me konkret me te vendosur dhe me bashkepunues Njohje te reja favorizohen

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.