Meri ka lajme të këqija për këto dy shenja të horoskopit, ja paralajmërimi që bën

SHPËRNDAJE

Astrologe Meri ka thënë se sot “Mërkuri” do jetë afër me asteroidin “Quaor”, i cili është si një rreze drite mbas kaosit.

Një ndikim i ngadaltë por i thellë do na shoqërojë edhe sot dhe do na sjellë fuqi si udhërrëfyes vendimesh. Meri ka lajme të mira në përgjithësi për të gjitha shenjat, por dy prej tyre duhet të kenë kujdes. Virgjëresha duhet të ketë kujdes nga manipulimet, ndërsa Shigjetari do përballet me një vështirësi.

meri-shehu-astrologe

Lajmin e plotë e lexoni te linku:http://www.panorama.com.al/panoramaplus/meri-ka-lajme-te-keqija-per-keto-dy-shenja-te-horoskopit-ja-paralajmerimi-qe-ben/

 

 

Te lidhura

 

Artikulli paraprak“Lufta” e aeroporteve në Ballkan, turizmi ngre Rinasin. Dominojnë ende Shkupi e Podgorica
Artikulli tjetërZhvillime në merkato, Basha dhe Memushaj mund të luajnë bashkë

S'KA KOMENTE

Comments are closed.