“Melodia më e bukur e jetës”- Elita Rudi publikoi videon më të ëmbël të Zërit duke…

| 20:41
SHPËRNDAJE
 

Edhe pse Elita Rudi dhe Gjiko d të bëhen prindër për herë të dytë e do të mirëpresin në jetë një vajzë, Zëri vazhdon të jetë lezeti i shtëpisë.

elita rudi (1)

Elita publikoi pak më parë një video të Zërit, i cili dëgjohet duke qeshur pafund.

Melodia më e bukur e jetës”,- shkroi moderatorja krahas videos, në të cilën Zëri shfqet shtrirë në prehrin e saj.

Elita dhe Gjiko publikojnë shpesh në rrjete sociale pjesë nga përditshmëria e tyre, duke ndarë kështu pothajse çdo detaj me ndjekësit.

elita rudi (4)

Shtatzënia e dytë e saj erdhi papritur, por sipas çiftit, ka qenë shumë e dëshiruar.

elita rudi (5)

Kështu Zëri shumë shpejt do të jetë vëllai i madh i motrës.

elita rudi (11) elita rudi (13)

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.