Megjithëse të ndarë, Mozzik e pranon: “Loredana është e vetmja…” (Video)

| 14:27
SHPËRNDAJE

Ai ka pak kohë që është ndarë nga partnerja e tij, Loredana, me të cilë ka edhe një vajzë. I ftuar në ‘Shiko kush luan’, reperi i njohur Mozzik, ka zbuluar mjaft detaje nga jeta e tij personale dhe ajo profesionale.

I pyetur se sa është numri i të dashurave serioze që Mozzik ka patur në jetë ai i është përgjigjur se ka patur vetëm një, duke përmendur nënën e vajzës së tij, Loredanën.

View this post on Instagram

@mozzik & @getinjo zbulojnë të vërtetat që të gjithë do donin t’i dinin përmes një loje me kosh ?️#ShikoKushLUAN ???

A post shared by Shiko kush LUAN (@shikokushluan) on 

<script>

“Kam pasur vetëm një dhe ajo është nëna e vajzës time”, tha  reperi.

Nuk dihet ende nëse çifti po mendon të rikthehet sërish bashkë apo ndarja mes tyre është përfundimtare.

 

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.