“Me zemër të thyer…”, këngëtarja njofton që nuk do të jetë pjesë e finales së ‘Këngës Magjike’

| 12:02
SHPËRNDAJE

Balada e saj me titull “Zemrës”, u pëlqye shumë. Por këngëtarja e njohur Egzona ka dhënë lajmin e papritur! 

Ajo nuk do të jetë pjesë e finales së të shtunës në “Këngës Magjike”. Lajmin e ka bërë të ditur vetë këngëtarja nëpërmjet një postimi në ‘Instagram’.

“Me zemër të thyer ju njoftoj që unë nuk do të jem pjesë e finales së Këngës Magjike 2019. Kolegëve ju dëshiroj shumë suksese, dalshit: “Faqebardhë”,-shkruan Egzona.

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.