Me veshje ekstravagante, Bleona shfaq gjithë sensualitetin e saj në …

| 21:33
SHPËRNDAJE

Bleona Qereti do nxjerrë klipin më të ri të këngës “Haters”, që u publikua në shtator të vitit të kaluar.

Bleona ka lajmëruar se publikimi i këtij klipi do lançohet më 1 mars.

Gjithashtu, ajo ka publikuar foto nga xhirimi i klipit që i ka ndarë me ndjekësit e saj në “Instagram”.

Në fotografitë e reja, këngëtarja shihet shumë seksi me paruke ngjyrë rozë dhe një veshje ekstravagante, që i tregon format e saj perfekte.

Bleona ka sfiduar në mënyrë fantastike vitet, që për të janë thjesht numra pa vlerë.

/Panoramaplus.al

 

 

 

Te lidhura

Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

2 KOMENTET

  1. Sa gjë e trishtuar është mosha… Asnjë nga ne nuk bëhet më i ri me kalimin e kohës dhe nuk e kupton mirë se çfarë gjurmësh na lë koha – këto artistet e vjetra në poza fotografike sexy na duhen që të na kujtojnë…

Comments are closed.