Me të pasmet bombastike në plan të parë, Trejsi Sejdini ngre temperaturat me pozat hot

| 21:06
SHPËRNDAJE
 

Trejsi Sejdini ka ngritur temperaturat në rrjetet sociale me pozat hot.

Ish-missi pozoi në plazh duke vënë në plan të parë të pasmet e saj bombastike.

“Duke folur me hënën”- shkroi ajo, në përshkrimin e fotos.

Trejsi Sejdini dukej mjaft seksi dhe joshëse teksa vuri në pah linjat e saj perfekte trupore.

/Panoramaplus.al

      

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.