Me pantallona të shkurtra dhe maskë në fytyrë, nusja nis dasmën me… twerk (VIDEO)

SHPËRNDAJE

Stephanie Payne është një nuse nga Teksas, e cila është bërë e famshme në internet pasi la me gojë hapur të ftuarit në dasmë me një performancë të paharrueshme.

NUSJA

Siç vihet re edhe nga pamjet, ajo nisi të bënte “twerk” me pantallona shumë të shkurtra dhe me maskë në fytyrë.

Lajmin e plotë e lexoni në linkun: http://www.panorama.com.al/panoramaplus/me-pantallona-te-shkurtra-dhe-maske-ne-fytyre-nusja-nis-dasmen-me-twerk-video/

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.