Me pak fjalë, Elgit Doda i shprehu të gjithë dashurinë dhe vlerësimin Kleas, për ditëlindje

| 18:10
SHPËRNDAJE

Padyshim që Klea Huta dhe Elgit Doda janë një nga çiftet më të dashura të showbizz-it shqiptar.

klea-huta-elgit doda9

Së fundmi ata janë bërë edhe prindër të djalit, Krid dhe duhet thënë se kjo ditëlindje e gjeti më të kompletuar se kurrë Klean.

Sot që ajo feston ditëlindjen, nuk mund të mungonte edhe një urim nga Elgiti, i cili me pak fjalë ka ditur të shprehë dashurinë dhe vlerësimin që ka për bashkëshorten e tij.

“Gëzuar ditëlindjen grua dhe mami më e mrekullueshme në botë, të duam unë dhe Kridi”, shkruan Elgiti krahas fotos që ka publikuar në instagramin e tij.

elgit doda

klea huta klea huta klea huta elgit doda 1 klea huta elgit doda klea huta1 klea huta 1 klea-huta klea huta

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.