“Më në fund lajmi i shumëpritur”- Patozi ironizon rikthimin e opozitës në tryezën e Reformës Zgjedhore: Përshëndes dorëheqjen e…

| 14:17
SHPËRNDAJE
 

astrit patoziKryetari i Partisë Bindja Demokratikë, Astrit Patozi ka ironizuar takimin e përfaqësuesve të opozitës që u ulën sot në tryezën e negociatave për Reformën Zgjedhore.

Më tej, kreu i Bindjes Demokratike me ironi kujton qëndrimet e opozitës për largimin e Ramës si kryeministër dhe ngritjen e një qeverie teknike.

Patozi në një postim në Facebook thekson se “përshëndet dorëheqjen e Edi Ramës”.

“PËRSHËNDES DORËHEQJEN E EDI RAMES
Më në fund një lajm i shumëpritur për qytetarët shqiptarë. Përshëndes dorëheqjen e parevokueshme të Edi Ramës, kryeministrit të qeverisë së krimit dhe të drogës, që i hapi rrugë dialogut kontruktiv mes maxhorancës me opozitën parlamentare dhe atë jashtëparlamentare për të mirën e Shqipërisë. Që prej sot gjithçka është e mundur…”, thekson Patozi.

Patozzz

Bylykbashi-Vasili-Tryeza-Gjiknuri-Hajdari-Reforma-Zgjedhore-takimi-panorama (10) Bylykbashi-Vasili-Tryeza-Gjiknuri-Hajdari-Reforma-Zgjedhore-takimi-panorama (11) Bylykbashi-Vasili-Tryeza-Gjiknuri-Hajdari-Reforma-Zgjedhore-takimi-panorama (12) Bylykbashi-Vasili-Tryeza-Gjiknuri-Hajdari-Reforma-Zgjedhore-takimi-panorama (13) Bylykbashi-Vasili-Tryeza-Gjiknuri-Hajdari-Reforma-Zgjedhore-takimi-panorama (3) Bylykbashi-Vasili-Tryeza-Gjiknuri-Hajdari-Reforma-Zgjedhore-takimi-panorama (4) Bylykbashi-Vasili-Tryeza-Gjiknuri-Hajdari-Reforma-Zgjedhore-takimi-panorama (5) Bylykbashi-Vasili-Tryeza-Gjiknuri-Hajdari-Reforma-Zgjedhore-takimi-panorama (6) Bylykbashi-Vasili-Tryeza-Gjiknuri-Hajdari-Reforma-Zgjedhore-takimi-panorama (7) Bylykbashi-Vasili-Tryeza-Gjiknuri-Hajdari-Reforma-Zgjedhore-takimi-panorama (8)

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.