“Më në fund kisha gjoks si shoqet e mia…”, Dojna Mema rrëfen për kujtimet e gjimnazit (Foto)

| 14:32
SHPËRNDAJE

Ajo është një nga moderatoret e dashura të ekranit, me një lirshëmri në komunikim që e karakterizon.

Në një pyetësor që ajo ka organizuar në ‘Instagram’, i janë bërë shumë pyetje nga ndjekësit.

Një ndër ato pyetje ishte: “Cili ka qenë viti më i bukur i gjimnazit?”.

Gazetarja i është përgjigjur shumë lirshëm duke thënë: “Viti i dytë i gjimnaz: Fillova të ndihesha  e lirë, e rritur ose thjeshtë isha njeriu më i lumtur në botë se më në fund kisha edhe unë gjoks si shoqet e mia”.

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.