“Më mungon”- Capital T kthehet pas në kohë dhe publikon fotot. Kujt ia bën dedikimin këngëtari

| 14:41
SHPËRNDAJE

Capital T ndodhet i izoluar në shtëpi për shkak të koronavirusit. Dhe gjatë qëndrimit mbyllur këngëtari është bërë nostalgjik dhe është kthyer pas në kohë.

Ai publikoi foto nga turneu i tij i vitit 2017 ndërsa performon për fansat e tij dhe tregon se e ka marrë malli të jetë në skenë.

“Ni kthim mbrapa n’Kohë “The WORLD is mine Tour” në 2017 me performanca anë e kënd botës që me kqyr po doket afër po n’fakt kan kalu 3 vjet • Po m’mungon me qenë n’Skenë e afer njerzve t’mi 😅♥️ a ju ka marr malli edhe juve mu knaq bashkë me mu ?? #TeamKapo #tbt 🌍”– shkroi Capital T.

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.