“Më ka ndihmuar emri i mamit”- Vajza seksi e ish-deputetet tregon si u bë modele e njohur dhe a përdor photoshop në foto: Gjithçka nisi…

Oct 12, 2021 | 16:45
SHPËRNDAJE

Ada Deda është bërë e njohur fillimisht në Shqipëri si vajza seksi e ish-deputetes së PD, Albina Deda.

ada deda (3)

Por tani, ajo numëron mijëra ndjekës në rrjetin social Instagram dhe është bërë modele e suksseshme.

ada deda (2)

Gjatë një interviste, 22-vjeçarja tregoi se në fillimet e karrierës e ka ndihmuar fakti që nëna e saj ishte e njohur, ndërsa tani është shkëputur nga emri i saj.

ada deda (1)

“Mendoj se gjithçka ka nisur në moshën 16-vjeçare kur të gjitha vajzat dëshirojnë të bëjnë foto të bukura dhe të bëhen modele.

Pavarësisht kësaj, e kam thënë dhe më parë, më ka ndihmuar shumë emri i mamit. Kështu që, hap pas hapi arrita këtu ku jam. Tani jam mësuar, nuk më ka shqetësuar aspak, as në fillime. Thjesht kam filluar të shkëputem nga emri i mamit, portalet tani fillojnë me emrin Ada Deda modelja”, u shpreh Ada Deda.

ada deda (21)

Modelja pranoi se përdor photoshop në imazhet e publikuara në Instagram ndërsa tregoi se fotot me bikini janë më të pëlqyera nga ndjekësit e saj.

ada deda (15)

“Foto me bikini ecin më shumë, jo vetëm ndiqen nga djemtë por edhe nga vajzat që të komentojnë për photoshop. Unë e përdor photoshop, e gjej diçka tek fotot për të ndryshuar”, u shpreh 22-vjeçarja.ada deda (20) ada deda (19) ada deda (18) ada deda (16) ada deda (14) ada deda (17) ada deda (10) ada deda (11) ada deda (12) ada deda (13) ada deda (9) ada deda (8) ada deda (7) ada deda (6) ada deda (5) ada deda (4)

/Panoramaplus.al

 

© Panorama.al

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/