Me flokë të kuqe dhe nuse, Hygerta Sako publikon foton e para shumë viteve

SHPËRNDAJE

Moderatorja sportive Hygerta Sako,është një prej femrave më të njohura të showbizit shqiptar.

hygert

Ajo është mjaft aktive në rrjetet sociale, ku poston foto të ndryshme nga jeta e saj private dhe ajo profesionale. Së fundmi ish-Missi ka vendosur që të komunikojë me ndjekësit e saj nëpërmjet pyetjeve në “Instastory”.

 

Lajmin e plotë e lexoni në linkun: http://www.panorama.com.al/panoramaplus/me-floke-te-kuqe-dhe-nuse-hygerta-sako-publikon-foton-e-para-shume-viteve/

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.