Me flokë kaçurrele dhe i vogël, nuk do e njihni këngëtarin e njohur shqiptar në këtë foto

SHPËRNDAJE

Këngëtari shumë i dashur për publikun shqiptar Ylli Limani feston ditëlindjen.

E me këtë rast, ai ka vendosur që të bëjë një urim të veçantë për veten në profilin e “Instagram”-it. Ai ka publikuar një foto nga fëmijëria e tij, duke i dedikuar edhe disa fjalë vetes.

ylli1

Në foton nga fëmijëria, Ylli shfaqet me flokët kaçurrela dhe i rrumbullakosur. E në fakt nëse nuk do ta kishte publikuar vetë ai atë imazh, fansat e tij do ta kishin të vështirë që ta njihnin.

 

Lajmin e plotë e lexoni në linkun: http://www.panorama.com.al/panoramaplus/me-floke-kacurrele-dhe-i-vogel-nuk-do-e-njihni-kengetarin-e-njohur-shqiptar-ne-kete-foto/

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.