Më e dashuruar se kurrë/ Dafina Zeqiri nuk e fsheh më, publikon foton e ëmbël me të dashurin DJ Geek

| 16:35
SHPËRNDAJE

Dafina Zeqiri nuk fsheh më faktin se është në një lidhje me mikun e saj Dj Geek.

Madje këngëtarja ndan me fansat momente me të dashurin e saj ku duket më e dashuruar se kurrë.

Së fundmi, Dafina postoi një foto me DJ Geek ku e shikon me pasion.

Padyshim që sytë e saj thotë gjithçka në këtë imazh thonë gjithçka.

Çifti kanë realizuar së bashku hitin e famshëm “Alo”, ku të dy shfaqen në skena romantike.

Megjithatë verën e kaluar, Dafina e mohoi lajmin se ishte në një lidhje me kolegun për shkak se ishte e frikësuar nga dështimet e lidhjeve të mëparshme.

      

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.