Me apo pa rroba? Oriola Marashi publikon pamjet hot dhe kërkon mendimin e ndjekësve

Oct 21, 2020 | 14:57
SHPËRNDAJE

Oriola Marashi është një nga modelet shqiptare më seksi. Bukuroshja zeshkane ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve me format e saj bombastike që nuk heziton ti ekspozojë në rrjetet sociale.

Ajo ndan herë pas here me ndjekësit foto të nxehta, ku nuk lë vend për imagjinatën.

Së fundmi publikoi dy video pranë njëra tjetrës, në të dyja shfaqet para pasqyrës, në njërën e veshur dhe në tjetrën vetëm me reçipeta.

“Pa apo me”– shkroi Oriola Marashi krahas pamjeve, duke kërkuar mendimin e ndjekësve se si duket më mirë.

Aktualisht, modelja është në një lidhje me futbollistin Eros Grezda. Pasi bënë lidhjen publike, çifti nuk hezitojnë që ti shprehin dashurinë njëri-tjetrit në rrjetet sociale, ku publikojnë video dhe foto intime së bashku.

/Panoramaplus.al

            

© Panorama.al

Te lidhura