Mbledhja e Këshillit të Sigurisë Kombëtare/ Në takim ‘kokë më kokë’ me Metën, ja i vetmi që nuk ka dalë nga Presidenca

| 9:51
SHPËRNDAJE

meta rama1

Pas mbledhjes së Këshillit të Sigurisë Kombëtare, i vetmi që nuk ka dalë nga Presidenca është kryetari i Kuvendit Gramoz Ruçi.

Burime nga Presidenca thanë për “Panorama” se kreu i shtetit Ilir Meta është duke zhvilluar një takim kokë më kokë me Ruçin.

Në këtë takim nuk ishte i pranishem kreu i PD-se, Lulzim Basha, per te cilin burimet i thanë “Panorama” se nuk ka pasur nje ftese.

Ne mbedhje, po sipas burimeve mungon edhe i ngarkuari me pune i kryeministit per menaxhmin e emergjences, ministri Bledi Çuçi.

Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.