Mbi 14 mijë vaksina Pfizer mbërrijnë në Rinas, Rama: Javë pas jave do vijnë të tjera

May 24, 2021 | 21:50
SHPËRNDAJE

Të tjera vaksina anti-Covid kanë mbërritur në vendin tonë.

vaksinat

Kryeministri Edi Rama shkruan në “Facebook” se sapo kanë mbërritur në Rinas 14 040 vaksina Pfizer.

Mesazhi i Ramës:

Aeroporti “Nënë Tereza” – Sapo kanë mbërritur edhe 14,040 vaksina Pfizer😍
🧪 Mbi 847 mijë doza vaksine kanë ardhur deri tani në Shqipëri, teksa do të vijojë javë pas jave mbërritja sipas kalendarit të vaksinave AntiCovid🙌🏼
#ShqipëriaBuzëqesh🌼

 

© Panorama.al

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/