Mbeti jashtë listave për deputetë të PD pas korrigjimit të tyre, Gazment Koduzi merr postin e rëndësishëm

Mar 17, 2021 | 17:20
SHPËRNDAJE

Ndryshimet në listat e Partisë Demokratike për deputetë pasi u rikthyen nga KQZ për korrigjim, jashtë tyre mbeti Gazment Koduzi.

koduzi

Burime për “Panorama.al”, bëjnë me dije se Koduzi është emëruar Koordinator Kombëtar për Shëndetësinë.

Me lënien e tij jashtë listave të kandidatëve, në to u përfshi Gentian Muça, ish-kapiten i Tiranës. Ndërkohë, Koduzi u zëvendësua nga Dorian Teliti, ekspert i njohur pranë Partisë Demokratike për çështjet ekonomike.

LEXO EDHE: 

Ndryshimet në listën e PD/ Ikën Koduzi, futet në garë ish-kapiteni i Tiranës! Zbardhen lëvizjet në tre qarqe

 

 

© Panorama.al

Te lidhura


Subscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/