Mbesa e ish-Presidentit Nishani në shtrat me gazetarin, publikohet foto

SHPËRNDAJE

Gazetari i showbizit Ervi Kurti ka postuar në rrjetet sociale pamje, ku duket në shtrat me një femër, për të cilën thotë se është modelja e njohur Beniada Nishani, mbesa e ish-Presidentit Bujar Nishani.

Beniada

“Ça gjumi do bëjmë! Po gërhite do të të hedh nga krevati”, shkruan Ervi krahas videos që poston në Instastory dhe bën tag Beniadën.

5b8ad24482ecdervi

Ervi Kurti14199708_1064679943617645_6494459802771323253_n 14102302_1065508716868101_6755096193374933748_n 14222294_1066460646772908_9185204657940834196_n 14212214_1071037222981917_1143950903544566705_n 15589568_828881543918399_3934532434403692324_n 17191359_10210484250736845_3840278835059637223_n 36525202_10216929191167936_6051483180601442304_n 36851113_2056423437764528_5322855280348758016_n 37995777_373059616558329_8568574890708303872_n 38051050_1113464038807799_5093179834020921344_n 38686070_1123117491175787_6731119273671917568_n 40269659_1144824829005053_4809827106198388736_n 38283003_1114593262028210_4538230343815135232_n Beniada

 

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.