Mbani qetësinë! Françeska Jaçe shumë seksi dhe provokuese (FOTO)

SHPËRNDAJE

Sërish vëmendja te ish-banorja e “Big Brother”-it. Bëhet fjalë për Françeska Jaçen, e cila është një nga femrat më seksi shqiptare.

Ajo është kthyer me postimet e saj në rrjetet sociale, që do ju bëjnë që të humbni qetësinë.

Jaçe ka postuar në “Instagram” foto ku shfaqet e veshur me bikini të kuqe dhe e zhytur në një pishinë dimërore. Sigurisht që ajo duket mjaft sensuale dhe postimet e saj provokuese të njëpasnjëshme nuk mbeten jashtë vëmendjes.

Lajmi i plote ne Panorama Plus:

http://www.panorama.com.al/panoramaplus/mbani-qetesine-franceska-jace-shume-seksi-dhe-provokuese-foto/

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.