Maya për herë të parë tregon profilin e të birit 11 muajsh (Foto)

| 11:57
SHPËRNDAJE

Këngëtarja e muzikës popullore, Maya ka vetëm pak muaj që është bërë nënë e një djali.

E ftuar në ‘Ftesë në 5’, ajo ka folur ndër të tjera edhe për jetën personale si nënë, për të birin dhe karrierën e saj muzikore.

Për herë të parë këngëtarja ka zbuluar portretin e Jonas, vetëm 11 muajsh. Maya pohoi se djali i ngjan asaj dhe sytë e vogëlushit janë të shkruar njësoj si të saj.


Te lidhuraSubscribe

      
             

Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA ONLINE: https://facebook.com/groups/panoramaonline/

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.