Martohet deputeti i PS/ Fotot e ceremonisë private, nga dollia e Ruçit te vallet e Ballës

SHPËRNDAJE

Deputeti i PS Anduel Xhindi, djali i të ndjerit Fatmir Xhindi, i ka dhënë fund beqarisë ditën e sotme. Ai ka organizuar një festë të vogël private këtë të hënë, në prani të familjarëve dhe miqve.

Mes tyre kanë qenë të pranishëm edhe disa nga politikanët e të majtës, si Taulant Balla, Gramoz Ruçi, Fatmir Xhafa, etj.

Këto janë disa nga fotot gjatë ceremonisë, të bëra nga fotogarfi Agim Rama.

7b04f355-7290-412d-9dd7-3a8cf37c2c5a 3b11f404-dd76-4e77-8f49-2f4f7f0acbe0 cf237987-c307-4cb2-b7ab-81df8f1ce4ee ef62af43-0267-4f87-8a1f-a750331e89d8 0b024fa8-f547-43ce-80a1-ae27c41589c1 0dcef72d-3fe6-4d75-9567-06b2df6271c0 df5cc4fa-dc0e-4c29-bc37-5199fcdfa4e8 5f8dfcab-b195-4af5-abcc-e187411d4da9 fd557e27-8e98-415f-a184-0f0f9ad05cc0

Te lidhura

 

S'KA KOMENTE

Comments are closed.